top of page

 

MILLEKS MINULE KÖÖGIHUNT?

 

Köögihundid - puhtam, mugavam ja keskkonnasõbralikum?

Köögihunt on asendamatu seade kaasaegses köögis! Ainult ühe nupuvajutusega vabanete kiiresti ja hügieeniliselt toidujäätmetest, hoides oma kööki puhta ja värskena. Kiiresti riknevad toidujäätmed eritavad halba lõhna, meelitavad ligi kahjureid ja putukaid, samuti paljunevad seal pisikud. Ja seda nii kodus, kui õues prügikonteineris.

In-Sink-Erator® köögihundid ei ole ainult praktilised ja mugavad, vaid nad pakuvad ka lahendust aina kasvavale toidujäätmete utiliseerimise probleemile. Toidujäätmed moodustavad enam kui 20% kõikidest majapidamisjäätmetest.


​Toidu valmistamine võib olla tõeline nauding kui selle käigus ei kuhjuks kööki ebameeldivaid, mittehügieenilisi jäätmeid. Parim lahendus jäätmete vastu on In-Sink-Erator® köögihunt ...


PUHAS Vabanete toidujäätmetest lihtsalt ja kiiresti. Toidujäätmed suunatakse läbi valamu äravooluava ja need kaovad köögist koheselt.

HÜGIEENILINE Köögihunt on asendamatu seade kaasaegses köögis! Ainult ühe nupuvajutusega vabanete kiiresti ja hügieeniliselt toidujäätmetest, hoides oma kööki puhta ja värskena. Kiiresti riknevad toidujäätmed eritavad halba lõhna, meelitavad ligi kahjureid ja putukaid, samuti paljunevad seal pisikud. Ja seda nii kodus, kui õues prügikonteineris.

PRAKTILINE Köögihunt ei nõua palju ruumi ja teda on võimalik kerge vaevaga paigaldada nii uue kui olemasoleva valamu alla.

MUGAV In-Sink-Erator® köögihundid ei ole ainult praktilised ja mugavad, vaid nad pakuvad ka lahendust aina kasvavale toidujäätmete utiliseerimise probleemile. Toidujäätmed moodustavad kuni veerandi kõikidest majapidamisjäätmetest. Köögihundiga säästate aega, kuna lõpevad vältimatud käigud prügikonteineri juurde.

KESKKONNASÕBRALIKKUS
Köögihunt mitte ainult ei vähenda prügi hulka prügihoidlates, vaid aitab kiirendada setete bioloogilist lagunemist veepuhastusjaamades, kus tekkiv muda komposteeritakse, võimaldades toidujäätmetes sisalduvate väärtuslike toitainete taaskasutamist.
 

Puhtus pakub rahulolu

Köögi puhtus loob selle kasutajale ettekujutuse köögist, kui mugavast ja lõõgastavast kohast.

In-Sink-Erator köögihunt likvideerib määrdunud prügikasti ja tilkuvad prügikotid, mis määrivad köögipõranda.

Köögihunt kaotab vajaduse kala ja mereandide jäätmete spetsiaalseks kohtlemiseks. Mõne sekundiga on nad köögist kadunud.

Köögihunt tõstab kasutaja rahulolu tema köögi ja koduga. Ei ole toidujäätmeid, ei ole ebameeldivat lõhna - puudub kärbseid ja muid putukaid ligitõmbav. Kõik ainult nupuvajutusest!

 

Kord paigaldatuna saab köögihundist üks hinnatuim kodumasin. Kes on korra köögihunti kasutanud ei saa ilma hakkama.

Milline mudel sobib minule?

bottom of page