top of page

 

MILLIST HOOLDUST KÖÖGIHUNT VAJAB?

In-Sink-Erator`i köögihundid on projekteeritud ja valmistatud sellisena, et nad ei vaja vältimatut hooldust.

Lihtsalt paigalda ja kasuta!
Kui köögihunt juhtub kinni kiiluma, saab seadme liikuma kaasas oleva võtme abil mõne liigutusega.
In-Sink-Erator`i köögihundid ei vaja õlitamist, kuna kõik laagrid on püsivalt suletud ja määritud.
 

Mis juhtub, kui midagi kukub köögihundi peenestuskambrisse?

Kui töötavasse köögihunti kukub midagi, mida ei soovita peenestada, tuleb esiteks köögihunt koheselt välja lülitada. Seejärel võtke peenestuskambrist sinna kukkunud ese(med) välja, sealjuures ei maksa karta, et ennast võite vigastada - köögihundis ei ole terasid ega nuge, mis võiksid seda põhjustada. Võite kasutada ka pikki näpitsaid või pintsette.

 

Kas valamut võib kasutada juhul kui köögihunt on kinni kiilunud?

Jah, võib küll. Juhul kui köögihundi töös ilmnevad probleemid, ei sega see vee ega köögivalamu kasutamist. Köögihundi seiskumine takistuse tõttu (kinni kiilumine) on lihtsalt lahendatav. Selleks on köögihundiga kaasas spetsiaalne kuuskantvõti millega saab kinni kiilununud köögihundi lihtsalt liikuma.

Mis teha kinni kiilumisel?

Köögihundi seiskumine takistuse tõttu (kinni kiilumine) on lihtsalt lahendatav. Selleks on köögihundiga kaasas spetsiaalne kuuskantvõti, millega saab kinni kiilununud köögihundi lihtsalt liikuma.

Võimalikud probleemid ja nende kõrvaldamine

ISE köögihundid on projekteeritud sellistena, et enamikku esineda võivatest probleemidest saab kasutaja ise kõrvaldada ilma, et peaks kasutama kogenud remondispetsialisti abi:

Mis teha kinni kiilumisel?
Reset nupp
bottom of page